Veřejný prostor

Veřejný prostor - věnujeme se malým a středním projektům. Realizujeme a staráme se o veřejné plochy, parky a stromořadí především na území hl.m. Prahy. Našim cílem je profesionálně odvedená práce, která zaručuje spokojeného zákazníka.


během

po

před

po

 

Seznam referencí

Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani

Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani

Účelem naší práce bylo vytvoření mlatového povrchu okolo atriového prostoru pro pořádání koncertů a společenských akcí, okolo uměleckých děl a jako pomocnou pochozí plochu podél Ohře.

Žlab ze štětu, ČSOB Radlická, Praha 5

Žlab ze štětu, ČSOB Radlická, Praha 5

Zákazník potřeboval vyřešit nedostačující kapacitu původního odvodňovacího žlabu, který při vydatnějších srážkách přetekl a udělal škody na okoloním terénu, zejména na mlatové ploše.

Fontána Marie Pujmanové na Praze 4

Fontána Marie Pujmanové na Praze 4

Fontána uprostřed sídliště z 80. let 20. století na pražské Pankráci již léta potřebovala změnu. Kompletně jsme vyměnili starý záhon kolem ní, který jsme zaplnili různými druhy trvalek a trav. Kromě toho zde bylo vybudováno také dětské hřiště a tak se toto místo stalo další skvělou lokalitou pro příjemné posezení a relaxaci v této hustě obydlené pražské čtvrti.

Mlatová cesta Pyšely

Mlatová cesta Pyšely

Mlatový povrch v prostoru před zámkem. Objekt je památkové chráněn a veškeré práce probíhaly pod bedlivým dohledem "Národního památkového úřadu".

Stromořadí Estonská, Praha 10

Účelem této obnovy je navrácení původního vzhledu, snížení prašnosti a v neposlední řadě zlepšení vztahu zeleně a parkujících automobilů. V rámci této obnovy dojde ke kácení 7 kusů stromů, které jsou deformovány a jsou provozně nebezepečné.

Zemní práce a stavební prvky pro akci Českomoravská, Praha 9

Byli jsme vybráni vítězen soutěže firmou Petra A. Neumanna jako spolupracující firma pro subdodávku zemních prací, spojených s dodávka mu drenážních vrstev a substrátů. Dále si u nás objednal kovové obruby a miniopěrnou zídku, která vznikla po odstranění uhynulého vzrostlého Platanu.

Dosadby Vinohradská 2009

Provádíme dosadby 2 lip a 5 akátů v našem stromořadí Vinohradská. V průběhu 1,5 roku od předání obnoveného stromořadí bylo potřeba vyměnit další stromy.

Hilton Praha - modernizace prostoru před hotelem

Hilton Praha - modernizace prostoru před hotelem

V roce 2008 jsme byli osloveni zda máme volné kapacity na provedení, dokončení již započatých úprav před hotelem Hilton v Praze.

Chodník Křenická, Praha 10

Zpevněná plocha chodník byl navržen zákazníkem z prefabrikované zámkové dlažby tl. 6cm vzor obdélníček. Obrubník byl použit klasický záhonový betonový obrubník.